Viess-Mont Logo VM

Dotácie / Akcie

Stavba/renovácia bývania nie je práve lacná záležitosť. Aj tu sa dá však ušetriť. Dotácie štátu a Európskej únie ako i akcie niektorých výrobcov sú toho dôkazom. V neposlednom rade sa dá ušetriť i prostredníctvom našej výpredajovej ponuky.


J
a
r
-
2
0
1
8

predĺžené do 30. 9. 2018

Vážení zákazníci a obchodní partneri, radi by sme vás informovali o atraktívnych akciách konaných v spolupráci so spoločnosťou Viessmann platných do 30. septembra 2018:

 

Viessmann / Viess-Mont

Potrebujete zmodernizovať Váš vykurovací systém? Modernizačná kampaň vykurovacích systémov je tu potom práve pre Vás.

Viessmann / Viess-Mont

Zelená domácnostiam

Skupina Viessmann ako jeden z najväčších medzinárodných výrobcov vykurovacích, priemyselných a chladiacich systémov pružne reaguje na dotačné programy vlád jednotlivých štátov i EU ako takej a v tomto zmysle ponúka akciové zostavy a vyhlasuje časovo závislé ponuky

Viessmann / Viess-Mont

Akciová ponuka na splitové tepelné čerpadlo
VITOCAL 111-S

Prajeme vám, aby ste si v letnom období našli čas na dovolenku a dobre si oddýchli. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!.

Prostredníctvom národného projektu Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry Zelená domácnostiam môžu rodinné a bytové domy získať podporu na inštaláciu malých zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie.